Jesteśmy firmą produkcyjną.

Mamy na koncie projekty fabularne, dokumentalne i telewizyjne

oraz realizacje nietypowych eventów.

Założycielką MAGIC PRODUCTION jest Magdalena Nowacka – producentka i realizatorka projektów filmowych i telewizyjnych oraz teatralnych. Oscyluje między filmami fabularnymi i dokumentalnymi a eksperymentami artystycznymi z pogranicza sztuk audiowizualnych i teatralnych. 

Firma specjalizuje się także w realizacji materiałów promocyjnych czy teledysków i krótkich form video, a także eventów specjalnych.

Firma jest zrzeszona w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych i należy do Sekcji Młodego Producenta. Skupia się głównie na realizacji projektów autorskich i ważnych pod kątem artystycznym.

Absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w zakresie politologii (dziennikarstwa i komunikacji społecznej) oraz kulturoznawstwa (filmoznawstwa i nowych mediów). Ukończyła także Zarządzanie w Mediach na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jej publikacje ukazują się m.in. w piśmie o kulturze pt. „Opcje”. Współpracowała m.in. z Teatrem Śląskim jako asystent reżysera i dyrektora artystycznego.

Jest v-ce prezesem Stowarzyszenia Kobiet Filmowców. Zrzeszona jest w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych. Jest także członkiem założycielem Stowarzyszenia Kulturalnego KONTUR, które m.in. od 2002 roku prowadzi Galerię Sztuki „Szara” w Cieszynie. Stypendystka Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury.